Wszystko do twojego iPhone’a na jednej stronie. Znajdź ulubione akcesoria

Nowoczesny smartfon jest dziś potrzebny na każdym kroku. Obecne telefony to nasze małe, mobilne komputery, a nie urządzenia przeznaczone wyłącznie do dzwonienia. Warto o tym pamiętać i wybrać dla siebie kilka dodatkowych akcesoriów, które jeszcze bardziej ułatwią korzystanie ze smartfona. Co zatem można, a nawet trzeba, dopasować do iPhone’a? Wybraliśmy trzy przykłady.

Obudowa ochronna i szkło hartowane

Zastanówmy się na początek, czy iPhone jest narażony na jakieś niebezpieczeństwo? Niestety tak. Nawet jeśli staramy się zadbać o niego jak najlepiej, zawsze może mu się zdarzyć mały wypadek. Upadek z wysokości, zalanie napojem czy inne drobne zdarzenia mogą popsuć całą przyjemność korzystania z niego oraz pociągnąć za sobą ogromne koszty naprawy. Co zatem zrobić, by uniknąć przynajmniej niektórych sytuacji?

Przede wszystkim należy zainwestować w odpowiednie akcesoria ochronne do iPhone’a, czyli obudowę tylnej ścianki oraz szkło hartowane, które nałożymy na ekran. Znajdziesz je na stronie https://idream.pl/ i będziesz mógł wybierać między różnymi typami i kolorami etui na iPhone’a.

Dzięki takim zabezpieczeniom smartfon będzie znacznie bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne. Upadek z wysokości skończy się najpewniej tym, że rozbijemy jedynie zewnętrzną warstwę szkła ochronnego (albo i to się nie stanie), co jest wydatkiem rzędu zaledwie kilkudziesięciu, a nie kilkuset złotych, jak byłoby przy wymianie całego ekranu Retina. Z kolei obudowa tylnej części absorbuje siłę uderzenia i nie pozwoli na uszkodzenie delikatnych podzespołów.

AirPods

Masz iPhone’a i lubisz słuchać z niego muzyki? W takim razie musisz mieć też zestaw słuchawek AirPods. Są znacznie wygodniejsze w wielu sytuacjach od klasycznych słuchawek przewodowych, ponieważ pozwalają ograniczyć ilość kabli – a dokładniej, po prostu eliminują konieczność oplątywania się nimi.

Dla kogo najlepiej sprawdzą się słuchawki AirPods? Dla wszystkich, którzy nie cierpią kabli i zawsze gdzieś nimi o coś zahaczają. Dla wszystkich aktywnych, którzy nie wyobrażają sobie sportu bez muzyki, ale… mając klasyczne słuchawki z kablem, nie byli w stanie ćwiczyć na siłowni czy w plenerze, bo kabel po prostu im przeszkadzał. To także świetne rozwiązanie dla każdego, kto po prostu nie lubi słuchawek nausznych i poszukuje bardziej poręcznego, małego rozwiązania, które zawsze zabierze ze sobą w podróż.

Nowoczesna ładowarka bezprzewodowa

Nie lubisz mieć telefonu na kablu? W takim razie sięgnij po nowoczesną ładowarkę bezprzewodową, która umożliwi ci znacznie szybsze ładowanie niż jakiekolwiek inne typy ładowarek. Co więcej, została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających osobach, które chciałyby wszystkie swoje sprzęty marki Apple naładować jednocześnie. Jest tak rozgałęziona, że nie będzie to stanowić żadnego problemu. Efekt? Zamiast kilku oddzielnych ładowarek wykorzystasz tylko jedną. Mniej kabli, mniej wykorzystanego miejsca i znacznie lepszy design. To świetne rozwiązanie do nowoczesnych mieszkań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here