Etui na Samsung S22

0
215

Profesjonalny aparat dzięki któremu nocne zdjęci i wideo wyjdą doskonale, nowoczesny design i stylowe kolory. Do tego wysokiej jakości wyświetlacz. To tylko część z zalet jakie posiada Samsung Galaxy S22.

Jest to urządzenie ze średniej półki cenowej. Pamiętaj jednak, że tak jak każdy smartfon tak i Galaxy S22 warto wyposażyć w dodatkowe zabezpieczenie w postaci dedykowanego etui ochronnego.

Bogata oferta etui do Samsung Galaxy S22 może sprawić, że będziesz mieć problem z decyzją czy lepsze będzie etui na tył czy zamykany futerał. Nie wspominamy już tutaj o bogatej kolorystyce czy ciekawych dodatkach, wzorach i aplikacjach, bo to jest już indywidualną kwestią związaną z Twoimi upodobaniami.

Wracając do wyboru odpowiedniego etui ochronnego do Galaxy S22 to nakładki na tył będą dla Ciebie dobrym wyborem jeżeli na przykład nie chcesz niczym ograniczać sobie dostępu do wyświetlacza. Oprawki na tył to także wygodne rozwiązanie, gdy nie chcesz, by smartfon stał się dużo grubszy. Więszkość etui na tył do Galaxy S22 jest cienkich, co powoduje, że telefon nie będzie znacząco grubszy. Case na tył za sprawą elastycznych materiałów odpowiednio dopasowuje się do kształtu obudowy. Firma Samsung oferuje tutaj także szereg oryginalnych etui dedykowanych właśnie dla Galaxy S22.

etui do Samsung Galaxy S22

Warto także wspomnieć o przeźroczystych silikonowych etui na tył, które mają tą zaletę, że nie będą zakrywać oryginalnego designu S22. Nie może także pominąć etui pancernych, które za sprawą specjalnej konstrukcji jeszcze lepiej zadbają o to, by Twój smartfon nie nabawił się niepotrzebych rys i innych drobnych uszkodzeń.

Być może zależy Ci jednak na tym, by telefon był zabezpieczony w całości. Nie tylko boki i tył ale także wyświetlacz. Wtedy dobrym wyborem będą futerały z klapką. Oprócz tego, że będą chronić Galaxy S22 mogą spełniać także inne role. Możesz poszukać takiego pokrowca, które zastąpi portfel. Etui portfelowe posiada specjalne kieszonki na banknoty, karty płatnicze i dokumenty. Kabury otwierane książkowo często także można wykorzystać jako podstawkę. Dostępne są także pokrowce z tak zwaną inteligentną klapką, która wyświetla datę, godzinę oraz przychodzące powiadomienia.

Możesz także przyglądną się ofercie skórzanych kabur do paska, czy sportowych opasek na ramię oraz etui na pas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here