Żywotność telefonów Apple

Cykl żywotności iPhone’ów jest znacznie dłuższy niż konkurencyjnych telefonów z Androidem. Wsparcie producenta w połączeniu ze znakomitymi podzespołami sprawia, że korzystanie jest bardzo komfortowe. W tym artykule odpowiemy na pytanie, jak długo można korzystać z iPhone’a i kiedy należy spodziewać się wizyty w serwisie.

W czym tkwi sukces iPhone’a?  

Smartfony Apple nie należą do najtańszych. Rzeczywiście, zakup tego urządzenia wiąże się ze sporym wydatkiem. Ale już po pierwszych tygodniach użytkowania przekonasz się, że wydane pieniądze były tego warte. iPhone’y przede wszystkim są rewelacyjnie wykonane. Najwyższa jakość materiałów sprawia, że są one w stanie wytrzymać naprawdę dużo. Wspomnieć należy również o piekielnie mocnych podzespołach, które w połączeniu z systemem iOS deklasują konkurencję. Regularne aktualizacje wypuszczane przez firmę z Cupertino pozwalają na wygodne korzystanie z urządzenia. 

Po ilu latach należy udać się z iPhone’em do serwisu? 

Smartfony Apple posłużą użytkownikowi przez długi czas pod warunkiem, że dba o się o nie w odpowiedni sposób. Według ekspertów cykl życia przeciętnego smartfona wynosi mniej więcej dwa lata. Najczęściej po tym okresie czasu akumulator litowo-jonowy traci swoją pojemność. Tym samym posiadacze iPhone’ów X powinni udać się do serwisu na wymianę baterii. Usługa nie jest kosztowna, a po jej wykonaniu telefon odzyska dawną sprawność. Spokojnie będzie można go użytkować przez kolejne dwa lata. 

Kiedy należy naprawiać iPhone’a X ? 

Nie ma sztywnej daty, która sugeruje, aby udać się do serwisu z telefonem. iPhone X ma już ponad dwa lata, dlatego jego posiadacze powinni spojrzeć, czy wszystko działa tak, jak należy. Baterię należy wymienić, gdy jej żywotność spadnie poniżej 80% lub kiedy czas pracy nie jest zadowalający. Może zdarzyć się, że panel OLED z czasem zacznie się wypalać. W takiej sytuacji należy dokonać wymiany wyświetlacza iPhone’a X. Warto wybrać serwis, który zamontuje oryginalny panel. Takie usterki nie zdarzają się aż tak często.  Nowsze iPhone’y nie powinny sprawiać większych problemów. W razie problemów można skorzystać z obowiązującego jeszcze okresu gwarancyjnego. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here