Etui na telefon - rozsądne rozwiązanie dla każdego

Decydując się na zakup telefonu, za każdym razem zwracam szczególną uwagę na dobór dodatkowych gadżetów. Według mnie najważniejszym z nich jest oczywiście etui. Jaki jest tego powód? To proste. Solidne etui ochroni mojego smartfona przed upadkiem oraz ewentualnym zarysowaniem. W ten sposób nie martwię się, że mój telefon ulegnie poważnym uszkodzeniom, a ja dodatkowo mogę cieszyć się unikalnym wzornictwem zagwarantowanym dzięki mojemu etui. Osobiście lubię się wyróżniać spośród tłumu i tego samego oczekuje od mojego urządzenia.

Etui budżetowym rozwiązaniem w stosunku do ubezpieczenia

Nieraz zdarzyła mi się sytuacja, kiedy to przy zakupie danego modelu telefonu sprzedawca niemal usilnie namawiał mnie do wykupienia dodatkowego ubezpieczenia. Jak łatwo możecie się domyślić rezygnowałem z tej opcji. Dlaczego? Powód wydawać może się błahy, lecz dla mnie jest bardzo istotny, a mianowicie kryje się on w słowie budżet. Według mnie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest pozyskanie etui, które jest zakupem jednorazowym. Niestety w przypadku ubezpieczenia, koszty są zdecydowanie większe, przez co cena telefonu także ulega zwiększeniu.

Oryginalne wzornictwo

Oprócz bezpieczeństwa i wcześniej wspomnianych walorów ochronnych etui pełni kolejną ważną dla mnie funkcję, jaką jest wyrażenie siebie. Kiedy kupowałem telefon, po pewnym czasie użytkowania uświadamiałem sobie, że czegoś mi w nim jeszcze brakuje. Dziś wiem, jakie były moje oczekiwania, a mianowicie możliwość całkowitej personalizacji. Dobór ulubionego koloru, motywu, czy kształtu spowodowały, że mój telefon wyróżniał się podczas spotkań ze znajomymi. Co więcej, niektórzy z nich często zadawali mi pytanie, w jaki sposób dobrałem wszystkie te elementy w tak intuicyjny sposób. Moja odpowiedź za każdym razem była taka sama, zaprojektuj etui, zdecyduj się na ulubiony motyw i ciesz się z oryginalnego designu. Nie jest to skomplikowane rozwiązanie, ponieważ na rynku jest dostępnych wiele sklepów stacjonarnych, a także internetowych, które pomogą w dokonaniu właściwego wyboru.

Wielozadaniowe etui

Analizując sposób, w jaki wykorzystuje swoje etui okazuje się, że oprócz wspomnianych już walorów wizualnych wykorzystuje je również jako portfel lub schowek na kartę biblioteczną. Pierwsze rozwiązanie jest bardzo rozpowszechnione, wiele razy widziałem  osoby, które płacąc za zakupy w markecie wyjmowały gotówkę właśnie z etui. Takie zastosowanie jest niezwykle wygodne, przecież telefon mam praktycznie zawsze przy sobie, a noszenie portfela to po prostu zbędny balast.

Czasami bywam roztargniony, dlatego też wybierając się do osiedlowej biblioteki, wkładam swoją kartę do etui w telefonie i mam w ten sposób pewność, że jej nie zgubię, a przede wszystkim nie zapomnę gdzie ją schowałem. Odkąd wykorzystuje etui do tego celu nie zdarzyło mi się jeszcze zgubić karty.

Reasumując, zakup etui jest jak najbardziej trafionym rozwiązaniem, ponieważ zabezpiecza nasz telefon, wpływa na jego stylistykę oraz można zastosować je w nieszablonowy sposób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here