Appdent – program online dla stomatologów

0
1425

Jak zarządzać zdalnie z dowolnego miejsca na ziemi swoim gabinetem stomatologicznym? Program online dla stomatologów Appdent jest odpowiedzią na to pytanie. Powstał on z myślą o niewielkich gabinetach, jak także całych sieciach salonów stomatologicznych. Pozwala on w jednym miejscu umieścić wszystkie najważniejsze procedury, które mają wpływ na jakość obsługi pacjentów i ogólne funkcjonowanie gabinetu. Korzystanie z niego jest niezwykle proste – wystarczy jedynie dostęp do internetu. Logowanie odbywa się poprzez dowolną przeglądarkę internetową za pomocą unikalnego loginu i hasła nadanego dla każdego z użytkowników, począwszy od kadry zarządzającej, poprzez stomatologów, a kończąc na asystentach.

Dzięki temu rozwiązaniu w Twoim gabinecie zapanuje ład i porządek, a Ty będziesz mógł nim zarządzać niezależnie od tego, czy znajdujesz się w pracy, czy domu. Przyjazny i intuicyjny interfejs programu nie przysporzy nikomu kłopotów, a łatwa obsługa sprawia, że procedury, do których z rezerwą podchodzą pracownicy, staną się mniej uciążliwe i bardziej przyjazne.

Trzy wersje programu online dla stomatologów, dla lepszego dopasowania do potrzeb

Każdy gabinet stomatologiczny jest inny – niezależnie jednak od tego, czy zarządzasz niewielką placówką stomatologiczną, czy też całą siecią gabinetów, z powodzeniem możesz skorzystać z jednej z naszych wersji programu – aplikacja online dla stomatologów Appdent dostępna jest w trzech wersjach.

Pierwsza z nich to darmowa wersja programu Appdent dla gabinetów stomatologicznych, które zatrudniają do 2 pracowników. Dobrze wiemy, jak ciężko czasem pogodzić koszta z działalnością, dlatego też specjalnie o tych gabinetach oferujemy darmową wersję, w której możliwe jest stworzenie do 20 procedur, do 20 notatek, a także ocenianie pracowników, wyznaczanie im zadań i tworzenie harmonogramów. Wersja ta oferuje także pakiet 8 przykładowych procedur, które można wykorzystać w swoim gabinecie lub dowolnie modyfikować pod swoje potrzeby. Oprócz tego oprogramowanie pozwala na generowanie czytelnych raportów z trzech ostatnich miesięcy.

Pozostałe dwie wersje płatne programu online dla stomatologów dedykowane dla gabinetów zatrudniających do czterech członków zespołu (plus dostęp dla właściciela), uzupełnione są one o powiadomienia SMS, a także dostęp do aż 24 procedur na użytek własny – oprócz tego mają one nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji oprogramowania systemu.

Jakie możliwości daje program online dla stomatologów?

Program Appdent pozwala na kompleksowe zarządzanie procedurami obowiązującymi w gabinetach stomatologicznych – daje możliwość przydzielenia ich do danej grupy pracowników, a także dowolnej modyfikacji według potrzeb. Pozwala także wyznaczać zadania do wykonania dla poszczególnych pracowników, jak i danej grupy, dając możliwość kontroli nad stanem ich wykonania. Appdent to także wygodne narzędzie do opiniowania pracy swoich podwładnych – pozwala na przekazywanie uwag, pochwal, a także zastrzeżeń do ich pracy, dając im czytelną informację zwrotną i pomagając w rozwoju kariery zawodowej.

Aplikacja łączy w sobie wygodę i funkcjonalność, sprawiając, że wszystkie procesy związane z zarządzaniem w gabinecie stomatologicznym, stają się o wiele bardziej przyjazne zarówno dla przełożonych, jak i pracowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here