ITH rozbudowuje swoją ofertę kolokacyjną dla polskich przedsiębiorców

ITH, w ciągu pierwszych miesięcy 2023 roku, skutecznie poszerza swoje usługi kolokacyjne, wprowadzając nowe przestrzenie w Warszawie i Katowicach. Obiekty te stanowią doskonałe uzupełnienie już istniejących lokalizacji na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Zaawansowana infrastruktura światłowodowa ITH gwarantuje niezawodne połączenia między tymi miejscami, zapewniając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Rozwój naszej oferty kolokacyjnej jest odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców, którzy chcą dopasować swoją infrastrukturę sieciową do swoich wymagań. Proponujemy elastyczne usługi, umożliwiając korzystanie z różnych lokalizacji jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — dostawca Internetu światłowodowego dla firm

Specjalizując się w usługach telekomunikacyjnych dla biznesu, ITH oferuje takie usługi jak Internet dla firm, Internet światłowodowy, kolokacja, wirtualna centrala telefonia oraz hosting domen. Firma rozwinęła swoją działalność na terenie całej Polski, uruchamiając węzły sieciowe w miastach takich jak: Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń i Warszawa.

Współzałożyciele firmy, Niko Bałazy i Jakub Jedynak, posiadają szeroką wiedzę oraz doświadczenie w branży, a także silne związki z Krakowem. Dodatkowo, w ramach swojej działalności prowadzą platformę hostingową Kru.pl.

Dzięki zaangażowaniu inwestorów, takich jak krakowski fundusz B Capital ASI oraz znany warszawski przedsiębiorca, firma przeprowadziła dwie udane rundy finansowania, co pozwoliło na dynamiczny rozwój i poszerzenie oferty. Warto wspomnieć, że wszyscy klienci, którzy testowali usługi ITH przez rok, zdecydowali się na przedłużenie umów, co potwierdza wysoką jakość świadczonych usług.

ITH — IT, które dostosowuje się do potrzeb Twojego biznesu

ITH, działająca na terenie całej Polski, współpracuje z ponad 10 000 klientów, wśród których znaleźć można takie firmy jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games. Firma oferuje projektowanie oraz wdrażanie instalacji sieciowych i dostęp do Internetu dla obiektów takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku czy centra handlowe ATUT w całym kraju.

Innowacyjny projekt ITH Ready to inicjatywa mająca na celu podłączanie biurowców w całej Polsce do sieci ITH Net, co przekłada się na korzyści dla najemców, właścicieli oraz zarządców budynków, takie jak:

 • Ustandaryzowanie i uporządkowanie infrastruktury budynkowej.
 • Szybkie wdrożenie usług ITH Net.
 • Bezpłatny dostęp do łącza podstawowego i awaryjnego.

Niko Bałazy, CEO ITH, wskazuje na: elastyczność i adaptacyjność firmy, która pozwala im z powodzeniem współpracować z sektorem biznesowym, dostosowując się do dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów i stale udoskonalając swoją ofertę.

 ITH oferuje swoim klientom szeroką gamę usług IT, takich jak:

 • Internet.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja oraz serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting.
 • Projektowanie oraz wdrażanie instalacji niskoprądowych i wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych oparte na abonamencie.
 • Chmura publiczna.

Jakub Jedynak podkreśla, że: ITH koncentruje się na kompleksowym wsparciu IT swoich klientów, współpracując z ich wewnętrznymi zespołami IT, zamiast z nimi rywalizować. Firma umożliwia dostosowanie oferowanych usług do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem parametrów, jak i czasu trwania umowy. Klienci mają możliwość wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid.

Główne biura ITH znajdują się w Warszawie i Krakowie. W długoterminowych planach firmy przewiduje się otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here