Dlaczego warto kupić etui silikonowe do Iphone 5S?

0
1440

Użytkowników smartfonów można podzielić na dwie grupy. Jedni lubią oryginalny wygląd i kształt swojego telefonu, dlatego rezygnują z różnego rodzaju kejsów, pokrowców i futerałów, a inni w obawie przed zniszczeniem urządzenia zaopatrują go w takie dodatki. Smartfon to bardzo delikatny mechanizm opakowany designerską obudową, która jednak zazwyczaj nie ma zbyt dobrych parametrów ochronnych, dlatego dobrze jest go chronić przed różnego rodzaju uszkodzeniami. W tym artykule posłużymy się przykładem Iphone 5S. Etui silikonowe z przeźroczystego materiału to doskonały kompromis, aby pojednać wymienione wyżej grupy użytkowników.

Ochrona przed uszkodzeniami

Ładna i nowoczesna obudowa, która skrywa w sobie bardzo precyzyjny mechanizm, wysokiej jakości komponenty i ultra szybki procesor – to właśnie z takich elementów m.in. składa się Iphone 5S. Etui silikonowe to dodatkowa warstwa ochronna, która ochroni telefon przed uszkodzeniami, zarówno tymi powstałymi na skutek upadków, jak i kontaktu z innymi przedmiotami np. w kieszeni czy w torebce. Skoro jesteśmy przy upadkach Iphone 5S, silikonowe etui zapewni również pewniejszy chwyt urządzenia. Iphone’y mają to do siebie, że ich obudowa jest dosyć śliska. Dodatkowa warstwa silikonowa sprawi, że urządzenie będzie pewniej osadzone w dłoni użytkownika, co jednocześnie zminimalizuje ryzyko wypadnięcia z telefonu z ręki. Nie każdy upadek spowoduje wyraźnie uszkodzenia, jednak należy pamiętać, że czuły mechanizm wewnątrz obudowy odczuje każde z nich, co prędzej czy później wpłynie na jego działanie.   

Dodatkowa osłona

Zabrudzenia, pyłki, kurz, piasek itp. to również inne zagrożenia czyhające na naszego Iphone 5S. Etui silikonowe zaoferuje dodatkową warstwę ochronną i zapobiegnie dostawaniu się tego typu elementów i drobinek do środka. Silikonowy case chroni również telefon przed odpryskami, wgnieceniami i innymi ubytkami, które mogłyby powstawać na obudowie telefonu bez takiej warstwy ochronnej.

Podsumowując, korzystanie z etui na telefon to szereg korzyści. Co najważniejsze, jeżeli lubimy oryginalny wygląd naszego telefonu, można zdecydować się na przeźroczystą wersję kejsa, który zarówno zadba o bezpieczeństwo, jak i podkreśli unikatowy wygląd naszego Iphona. Silikonowy futerał chroni przed uszkodzeniami obudowy, ale także zapewnia antypoślizgową powierzchnię, a co za tym idzie pewniejszy chwyt w dłoni. Dzięki temu nie ma ryzyka wyślizgnięcia się telefonu. Dodatkowa obudowa osłania także mechanizm przed mikro zabrudzeniami, które mogłyby wpływać na funkcjonowanie i szybkość procesów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here