Sklep z hostingiem w abonamencie – czy warto zdecydować się na takie rozwiązanie

Aby móc w ogóle założyć sklep internetowy niezbędne jest odpowiednie oprogramowanie. Niektórzy decydują się na zlecenie wykonania sklepu internetowego od podstaw firmie zewnętrznej, dzięki czemu mogą cieszyć się e-sklepem w pełni dostosowanym do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Niestety to rozwiązanie wymaga poświęcenia sporej ilości czasu i pieniędzy. Znacznie prostszą, szybszą i tańszą opcją jest zdecydowanie się na gotowy produkt w postaci sklepu na abonament. Sklepy internetowe na abonament cieszą się coraz większą popularnością. Czy takie rozwiązanie jest rzeczywiście godne polecenia?

Sklep internetowy w abonamencie

Nowe firmy zwykle muszą liczyć się z ograniczonym budżetem. Trudno jest więc pozyskać duże środki na stworzenie swojego własnego sklepu od podstaw i zlecenie tego zadania profesjonalnej agencji. Na szczęście nie brakuje gotowych platform, które oferują możliwość otwarcia własnego, profesjonalnego sklepu internetowego systemie abonamentowym. Dzięki temu możliwe jest cieszenie się gotowym e-sklepem opartym na sprawdzonym oprogramowaniu. Przykładem takiej platformy jest Sky-Shop.pl

Sky-Shop.pl – sklep z hostingiem

Platforma Sky-Shop.pl oferuje profesjonalne sklepy internetowe na abonament. Co ważne, w cenie abonamentu znajduje się również hosting sklepu – co sprawia, że odpada nam wiele obowiązków związanych z utrzymaniem sklepu internetowego. Wybierając sklep na platformie Sky-Shop.pl mamy ciekawą możliwość stworzenia własnej oprawy graficznej za pomocą kreatora szablonów, otrzymujemy poczte e-mail oraz wsparcie telefoniczne przy zarządzaniu i obsłudze sklepu.

Podstawowy pakiet to koszt z rzędu kilkudziesięciu złotych na miesiąc, a więc jest to idealna opcja dla małych firm. Oczywiście można także zdecydować się na bardziej rozszerzony pakiet, gdzie przykładowo można liczyć na pełną integrację z hurtowniami, firmami dostawczymi czy też systemami płatności. Nie trzeba także obawiać się tego, ze sklep internetowy będzie niekompatybilny z urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu bardzo szybko można uruchomić e-sklep i zacząć zarabiać. Zanim klient zdecyduje się na konkretny pakiet, może testować platformę przez dwa tygodnie całkowicie za darmo. Jeśli po upływie tego czasu nie będzie zadowolony z usług, może zrezygnować bez żadnych konsekwencji finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here