Integracje dla Shoplo

0
1493

Wszelkie duże i małe branże handlowe opierają swoją sprzedaż o informatyczne rozwiązania komputerowe. Aby nasza sprzedaż była szybka oraz w pełni bezpieczna do obsługi magazynów, działów handlu czy sklepów internetowych używa się specjalistycznych programów czy integracji. Do tego typu systemów możemy zaliczyć program Shoplo wraz z gotowymi konfiguracjami. Do czego służą? Jak można je wykorzystać? O tym opowiem poniżej.

Do czego służy Shoplo?

To platforma do obsługi sprzedaży. Za pomocą Shoplo można z powodzeniem akceptować różne formy płatności. Za pomocą systemu istnieje możliwość wysyłania zamówień do firmy kurierskich. Podczas obsługi systemu możemy sprawnie zarządzać. Dzięki Shoplo możemy kontaktować się za pomocą chatu. Warto dodać, że Shoplo posiada narzędzia do monitorowania ilości wejść. Aby działania Shoplo było bardziej intuicyjne platformę można integrować z innymi systemami do optymalizacji sprzedaży.

Do czego mogą się przydać integracje?

Jeden system do sprzedaży to za mało. Każdy z nich ma swoje zalety, ale i też wady. Jeśli prowadzić kilka sklepów sprzedaży lepiej zdecydowanie połączyć je w jeden system. Niż każdy obsługiwać oddzielnie. Do tego celu integracje są narzędziem dla każdego multi sprzedawcy. Integracje służą do przesyłu informacji pomiędzy Shoplo oraz dostępnym systemem. Rodzaje informacji mogą być różne od statusów zamówienia po aktualny stan magazynu. Wszystko zależy od możliwości wybudowanej integracji.

Jakie integracje mamy na rynku?

Na rynku jest bogata masa pakietów integracji dla Shoplo. Pośród oferty możemy zdecydować się na pakiet przesyłu zamówień. Ten rodzaj pakietów pozwala na dowolny import oraz eksport zleceń. Już na etapie integracji możemy zajmować się tworzeniem faktur VAT czy paragonów na okaziciela.

W przypadku tego systemu możliwe jest tworzenie bazy klientów, które chętnie korzystają z naszych zamówień. Doskonale sprawdzi się dla firm usługowych oraz sprzedażowych, gdzie faktura VAT jest niezwykle ważna. Podobnym typem integracji jest przesyłanie produktów. Jego zasada działania jest podobna. Różnice polegają na edytowaniu oraz dodawaniu zdjęć pod naszymi produktami. Ostatnim typem są aktualizacje stanów magazynów. Dzięki nim możemy sprawdzać stan magazynu oraz mapować asortyment.

Konfiguracja oraz ceny pakietów integracji dla Shoplo

Aby prawidłowo zainstalować każdą integracje wymagane jest użycie formularza konfiguracyjnego. W przypadku wszelkich pytań oraz wątpliwości można skontaktować się z działem obsługi klienta doświadczeni informatycy z rozwiążą wszelkie problemy dot. aplikacji.

Jeśli chodzi o ceny to są one podyktowane użytkowaniem danej konfiguracji. Zamówienie realizowane są na okres od 1 jednego miesiąca zwyż. Cena jest zależna od rodzaju integracji. Najtańsza konfiguracja na okres jednego miesiąca to kwota 50 złotych. Znajdziemy też integracje, których kwota może wynieść nawet 100 złotych za jeden miesiąc użytkowania. W przypadku wybory pakietu na większą ilość miesięcy cena podlega rabatom.

Źródło: https://sellintegro.pl/18-shoplo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here