Binance

Binance to giełda kryptowalut, która powstała jako startup i rozwinęła się w zdumiewającym tempie. Powstała w roku 2017 w Chinach, a na początku 2018 stała się największą giełdą na świecie. Dlaczego przyciągnęła ona tylu użytkowników i dlaczego warto się nią zainteresować?

Na czym polega fenomen giełdy?

Giełda ta obecnie posiada osiem milionów użytkowników z całego świata. Jej popularność spowodowana jest między innymi dobrymi ruchami marketingowymi i łatwością korzystania z platformy. Dodatkowym plusem jest fakt, że dostępna jest na niej jest bardzo duża ilość kryptowalut (w tym momencie około 200). Nawet osoby, które postanowiły zainwestować w mało popularne kryptowaluty, osiągnęły bardzo duże zyski w krótkim czasie, dzięki czemu zyskała ona zaufanie klientów. Giełda Binance odniosła ogromny sukces dzięki temu, że jest ciągle udoskonalana, a na jej podstawie powstaje wiele nowych pomysłów. Co ciekawe, większość pracowników firmy otrzymuje wypłatę właśnie w Bitcoinie. To do nich należy decyzja czy wymieniać ją na potrzebną walutę, czy poczekać na wzrost jej wartości. Sprawdź pełną recenzję Binance w portalu KryptoPoradnik.

Ranking

Warto spojrzeć do rankingu giełd kryptowalutowych na stronie coinmarketcap.com, gdzie plasuje się ona na pierwszym miejscu, wyprzedzając takie platformy jak Huobi Global, Coinbase Pro czy też Kraken. Jak widać w tym rankingu, jest to giełda, która zdobyła uznanie użytkowników na całym świecie, dlatego warto zainteresować się założeniem na niej konta. Niewątpliwą jej zaletą jest bezpieczeństwo zapewniane przez dwustopniowe logowanie 2FA, klucz bezpieczeństwa Yubikey czy kod antyphishingowy. Co więcej, jeśli dana osoba nie zna się na krytowalutach nic nie stoi na przeszkodzie aby wykupiła kurs dostępny na Binance Academy. Materiał krok po kroku wyjaśnia zawiłości giełdy i sprawia, że staje się ona dostępna nawet dla niedoświadczonych użytkowników.

Jak widać giełda Binance nie bez powodu w tej chwili jest światowym liderem jeśli chodzi o giełdy wirtualnych walut. Założyciele cały czas dbają o użytkowników dodając nowe funkcjonalności, co sprawia, że korzystanie z niej jest czystą przyjemnością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here