Aplikacje mobilne BMW czyli coś więcej niż wsparcie...

Posiadanie samochodu to dla wielu osób dzisiaj prawdziwa konieczność. Dojazdy do pracy, robienie zakupów, odwożenie dzieci do przedszkola czy szkoły – pogodzenie tego wszystko z pomocą komunikacji publicznej jest naprawdę bardzo trudne. Dlatego liczba posiadaczy samochodów nieustannie rośnie. Wśród marek cieszących się od lat ogromnym uznaniem klientów znajduje się BMW. Dzisiaj marka stawia na nowoczesne rozwiązania, oferując tym, którzy zdecydowali się na jej samochód również doskonale przygotowane aplikacje mobilne. To bez wątpienia coś więcej niż samo wsparcie.

BMW Connected – coś dla posiadaczy smartfona

To aplikacja mobilna, która sprawia, że samochód i auto tworzą jakby jedno. Działa podobnie, jak osobisty asystent, dbając o to, aby samochód doskonale znał i rozumiał potrzeby jego właściciela. Wszystko przekłada się na jego wyższy komfort użytkowania, a z czasem sprawia, że jazda staje się prosta i przyjemna, jak nigdy dotąd.

BMW M Laptimer – dla miłośników jazdy na torze

Marka BMW nie zapomina również o tych, którzy kochają jazdę na torze wyścigowym. Posiadanie tej aplikacji to doskonały sposób na analizę danych zebranych podczas jazdy. Aplikacja obliczy czasy okrążeń, obliczy takie dane, jak kąt skrętu, użycie pedału gazu oraz wartość sił g. Oceni styl jazdy. Pokaże, co należy poprawić. Bez wątpienia to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą poprawiać osiągane dotychczas rezultaty. Warto dodać, że wyniki można opublikować za pośrednictwem takich znanych i popularnych portali, jak Twitter oraz Facebook.

Head-Up Screen

To aplikacja, która sprawia, że możliwa staje się indywidualna konfiguracja projekcji zainstalowanego w samochodzie wyświetlacza Head – up. Z jej pomocą można ustawiać nie tylko jasność, ale również włączać takie parametry, jak na przykład moment obrotowy czy wysokość nad poziomem morza.

BY THE BMW GROUP JUNIOR CAMPUS – z myślą o najmłodszych

To aplikacja, którą stworzono z myślą o dzieciach. Sprawia, że zdobywanie wiedzy technicznej staje się prawdziwą przyjemność. Aplikacja skutecznie pobudza ciekawość, sprawia, że włącza się fantazja. Za pomocą aplikacji dzieci mogą zobaczyć studia projektowe, poznać bliżej działanie tunelu aerodynamicznego czy zobaczyć, jak wyglądają testy na torach wyścigowych. To ukłon marki BMW w stronę tych, w przypadku których upłyną jeszcze długie lata zanim zasiądą oni za kółkiem samochodu.

BMW Driver’s Guide

To aplikacja stworzona z myślą o tych, którzy lubią mieć pod ręką indywidualną instrukcję obsługi swojego modelu BMW. Zapoznając się z instrukcją, można dowiedzieć się między innymi jakie zalety ma wybrany przez nas model samochodu. Nie brakuje tu ilustracji oraz animacji, które objaśniają tekst, czyniąc go zdecydowanie bardziej zrozumiałym i przystępnym. Warto pamiętać, że korzystanie z takiej aplikacji przekłada się na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Im lepiej bowiem znamy swój samochód, tym pewniej go prowadzimy, nie obawiając się żadnych niespodzianek z jego strony. To aplikacja, którą warto poznać bliżej.

Autor artykułu

Artykuł został przygotowany przez BMW TEAM, salon BMW z Długołęki koło Wrocławia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here