Alone in The Dark
| Kategoria: | Przygodowe |
| Producent: | Infogrames |
| Licencja: | Freeware |
| Data dodania: | 2011-06-03 |
| Rozmiar: | 4.99 MB |
| System operacyjny: | Windows 95, 98 |
| Liczba pobrań: | 33 |
| Ocena: |
Opis
Alone in the Dark to gra wydana na Xbox 360, PS2 i Windows przez firmę Eden Games. Została stworzona jednak przez inne przedsiębiorstwo, które wprowadziło do tej pozycji własną wizję, w jaki sposób gra powinna wyglądać i funkcjonować. Okazało się później, że jest to jedna z najlepszych gier przygodowych z gatunku horroru i grozy jaka kiedykolwiek ukazała się na rynku.
Poziom struktury, mechanika rozgrywki i wygląd postaci (zwłaszcza Sarah) czasami różnią się w zależności od platformy, na którą gra została wydana. Na przykład na platformę PS2 sekwencje jazdy zostały prawie w całości usunięte. Widok z pierwszej osoby jest również często nie używany w wersjach gry na konsolę. Podstawowe aspekty scenariusza są zachowane choć końcówki mają inną oprawę w zależności od platformy z jakiej korzystamy.
Podobne Gry
-
Archon: The Light and the Dark
Archon: The Light and the Dark to gra strategiczna, w której próbowano połączyć klasyczne szachy z grą zręcznościową w klimatach Fantazy. Mamy wiec szachownicę, a na
Licencja: Demo Data dodania: 2011-04-18 System: 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
-
The wonderful end of the world
The wonderful end of the Word przenosi nas na odległą Planetę która ma być zjedzona przez mitycznego rybiego potwora. W grze wcielamy się w robota którego głównym
Licencja: Demo Data dodania: 2011-04-06 System: 2000, XP, Vista
-
Władca Pierścieni: Podbój (The Lord of the Rings: Conquest)
Władca Pierścieni: Podbój (The Lord of the Rings: Conquest) to gra z gatunku gier akcji, której twórcy opierali się na kinowych adaptacjach powieści J. R. R. Tolkiena.
Licencja: Demo Data dodania: 2011-06-14 System: XP, Vista
-
Thief: The Dark Project
Thief: The Dark Project to gra z gatunku gier akcji, zapoczątkowująca całą serię gier typu stealth. Autorzy tego produktu położyli nacisk na różne misje. Warto też dodać,
Licencja: Demo Data dodania: 2011-06-14 System: 95, 98, 2000, XP, Vista
-
The Lord of the Ring: Return of the King
The Lord of the Ring: Return of the King to gra z gatunku gier akcji, która jest już kolejną, a zarazem ostatnią częścią z trylogii gier na podstawie kinowej adaptacji powieści
Licencja: Demo Data dodania: 2011-07-16 System: XP, Vista
Dodaj komentarz
Zasady publikowania komentarzy
- Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.
Komentarze(0)