Battleswarm: Field of Honor
| Kategoria: | MMOG |
| Producent: | Gameworld Tech |
| Licencja: | Shareware |
| Data dodania: | 2011-06-09 |
| Rozmiar: | 0 MB |
| System operacyjny: | Windows XP, Vista, 7 |
| Liczba pobrań: | 19 |
| Ocena: |
Opis
Battleswarm: Field of Honor to gra z gatunku MMOG, która łączy w sobie tak zwany FPS oraz RTS. Produkt jest darmowy, jednak jeśli chcemy kupić jakiś ponadprogramowy, specjalny przedmiot, obowiązują nas mikro-płatności. Twórcą projektu jest studio Gameworld Tech.
Gra łączy w sobie strzelankę i strategię czasu rzeczywistego poprzez, znane na przykład z Battlezone, rozwiązanie. Dwie frakcje graczy biorą udział w potyczkach - z jednej strony kosmiczni żołnierze, z drugiej zaś spotkamy dowódców obcych. Gracz może wybrać, którą z drużyn woli, przy czym jednocześnie wybiera tryb rozgrywki. Ponieważ obie nacje są kierowane przez inteligentne osobniki (graczy), to ważne jest, aby działać w drużynie.
Podobne Gry
-
Air Rivals
Air Rivals to gra z gatunku MMOG, zawierającą w sobie elementy strzelanek. Jest ona darmowa, często kojarzona z grami typu GunZ czy Exteel. Twórcy początkowo nazwali grę Ace Online,
Licencja: Freeware Data dodania: 2011-06-09 System: 98, 2000, XP
-
Alaunt Online
Alaunt Online to gra z gatunku MMOG, w którą można grać używając jedynie własnej przeglądarki internetowej. Produkt ten przenosi nas do świata średniowiecznej fantastyki.
Licencja: Freeware Data dodania: 2011-06-09 System: 95, 98, ME, 2000, 2003, NT, XP, Vista, 7
-
All Points Bulletin (APB)
All Points Bulletin (APB) to gra z gatunku MMOG, wzbogacona o elementy gry akcji. Po tym, jak firma K2 Network w 2011 roku wykupiła grę, wprowadzono system free-to-play, który pozwala
Licencja: Freeware Data dodania: 2011-06-09 System: 95, 98, ME, 2000, 2003, NT, XP, Vista, 7
-
America’s Army
America’s Army to gra z gatunku MMOG, stworzona po to, aby pokazać przyszłym żołnierzom amerykańskim kulisy służby wojskowej. Miała służyć także jako zachęta do przystąpienia
Licencja: Freeware Data dodania: 2011-06-09 System: 2000, XP
-
Arthic
Arthic to pierwsza polska gra z gatunku MMOG, wykonana w technice Flash. Wydana została przez portal Interia.pl w 2008 roku. Stawia ona na tworzenie społeczności w świecie wirtualnym i
Licencja: Freeware Data dodania: 2011-06-09 System: 95, 98, ME, 2000, 2003, NT, XP, Vista, 7
Dodaj komentarz
Zasady publikowania komentarzy
- Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.
Komentarze(0)