InPost Mobile - paczki pod kontrolą!

InPost Mobile to pełna kontrola nad wysyłką i odbiorem paczki! Poznaj funkcje tego użytecznego narzędzia.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, gdzie w danym momencie znajduje się zamówiona bądź wysłana przez ciebie przesyłka? A może niejednokrotnie zapominałeś o odbiorze przesyłki nawet wtedy, gdy znajdowałeś się nieopodal Paczkomatu? Miałeś problem ze skontaktowaniem się z kurierem? Teraz opisane powyżej trudności to już przeszłość! Wszystko dzięki użytecznej i funkcjonalnej aplikacji InPost Mobile.

Aplikacja InPost Mobile to narzędzie skoncentrowane na uproszczeniu procesu wysyłania, odbierania, jak również zarządzania przesyłkami. Posiada ona całą masę użytecznych funkcji umożliwiających pełnienie kontroli nad wspomnianym procesem. To jednak zaledwie szczyt góry lodowej możliwości aplikacji InPost Mobile.

Zacznijmy od początku. Zamówiłeś przesyłkę, wybrałeś Paczkomat. Teraz pozostaje już tylko poczekać na dostarczenie przesyłki do wskazanego przez ciebie punktu. Nie przepadasz za czekaniem? Oczekiwana przesyłka wyraźnie się spóźnia? W takim razie sprawdź gdzie w danym momencie znajduje się twoja paczka. Wszystko co musisz zrobić to wpisać numer przesyłki w okno wyszukiwania. W ten prosty sposób nie tylko zlokalizujesz paczki na które czekasz, ale również te, które wysłałeś.

Udało się! Nareszcie jest! Twoja paczka została już dostarczona do wybranego Paczkomatu. Nie możesz odebrać jej od razu? Obawiasz się, że w ferworze obowiązków zapomnisz o tym, aby podjechać pod Paczkomat? To także nie problem! Aplikacja InPost Mobile przypomni ci o konieczności odbioru przesyłki wtedy, gdy będziesz znajdował się w pobliżu Paczkomatu lub też o uprzednio wybranej przez ciebie godzinie. Uprości ona również proces odbioru przesyłki od kuriera.

Masz problem ze zlokalizowaniem najbliższego Paczkomatu? A może poszukujesz Punktu Obioru Przesyłek? Zamiast na próżno wertować strony internetowe skorzystaj z prostej aplikacji InPost Mobile. Narzędzie zostało bowiem wyposażone w mapę umożliwiające lokalizację wspomnianych punktów. Poza tym aplikacja InPost Mobile posiada wbudowany GPS, który pozwoli na zaplanowanie trasy podróży.

Jak dużo przesyłek odbierasz i wysyłasz w ciągu miesiąca? Kto jest ich nadawcą? Do kogo wysyłasz paczki? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziesz w Archiwum aplikacji InPost Mobile. To właśnie w nim gromadzone są wszystkie użyteczne dane na temat twoich przesyłek.

Numer przesyłki jest swego rodzaju nazwą paczki. To właśnie on umożliwia jej wyszukanie, niemniej jednak – z punktu widzenia użytkownika – jest on tylko ciągiem niczym niewyróżniających się cyfr. Ale to już przeszłość! Dzięki aplikacji InPost Mobile możesz nadać nazwę poszczególnym paczkom, co umożliwi ci ich łatwe rozróżnienie.

Masz problem z zapłaceniem za przesyłkę za pobraniem? Z aplikacją InPost Mobile dokonasz tego w sposób wygodny, szybki i wyjątkowo prosty!

Kto może korzystać z aplikacji InPost Mobile? Aplikacja InPost Mobile to narzędzie stworzone z myślą o potrzebach dosłownie wszystkich użytkowników. Jej instalacja nie wymaga ani ponoszenia jakichkolwiek opłat, ani dokonywania formalności. Wszystko, co należy zrobić to ściągnąć opisywane narzędzie z wybranego sklepu: Google Play lub też App Store.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here